DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Pokrývačské práce

     


Nabízíme pokrývačské práce pro rodinné a bytové domy i větší celky (haly, sklady, přístřešky).

Pokládka krytiny  Pracujeme s různými střešními materiály od renomovaných výrobců (pálené a betonové krytiny, lehké krytiny jako jsou plech, eternit, polykarbonát, šidnel, dále PVC folie a asfaltové pásy). V případě Vašeho zájmu zaměříme, poradíme, zhotovíme cenovou nabídku, zajistíme materiál na pokrytí střechy a provedeme kvalitní práci v co možná nejkratším termínu. Pokládku provádíme i v případě, že krytinu již máte zakoupenou.

Realizujeme rekonstrukce a opravy střech i střechy nové. Naše firma je schopna zajistit kompletní realizaci "střechy na klíč".

Nová střecha  Provádíme kompletní realizaci pro rodinné domy - vazba, pokrytí, montáž střešních oken, klempířské prvky (okapy, oplechování),......

Oprava střechy  Provádíme opravy střech, kdy je potřeba vyměnit část krytiny či krytina celá. Zrealizujeme demontáž původní krytiny a pokládku krytiny nové včetně nového oplechování. V případě potřeby nabízíme i drobné zednické práce (opravy komínů, atik).

 

Rekonstrukce střechy  Demontujeme vaši starou střechu - sundáme stávající krytinu, v případě potřeby vazbu, a vše vyměníme za nové.

Montáž střešních doplňků    Prostupové a odvětrávací tašky, sněhové zábrany všech typů, střešní výlezy, světlovody, pochozí lávky ke komínům a další.


Zaměření a zpracování cenové nabídky ZDARMA!